info@aquacoolsuaritma.com

Aquacool Yeni Nesil Su Arıtma Cihazları ! 0530 120 10 10 - 0530 123 03 03

https://www.aquacoolsuaritma.com

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

HAFTA İÇİ

Sabah : 08:00

Akşam : 20:00

HAFTA SONU 

Cumartesi : 08:00-20:00

Pazar : 08:00-20:00

Hakkımızda

GÜLDEN SU ARITMA VE MUTFAK GEREÇLERİ
 
Vizyonumuz ve Misyonumuz
 
VİZYONUMUZ:
 
 
Belirlemiş olduğumuz bu vizyon çerçevesinde müşterilerimize, çalışanlarımıza, ülkemize kaynak yaratan, değer katan ve geniş çerçevedeki bu paydaşlarımızın koşulsuz memnuniyetini sağlayan örnek bir kuruluş olmak.
 
Büyüyen Türkiye su arıtma cihazları pazarında en kaliteli ve en sağlıklı cihazları sunarak, tüketiciyi koruyan ve memnun eden marka olarak yerimizi almak ve lider marka haline gelmek.
 
 
 
MİSYONUMUZ:
Gelişim
 
Müşteri memnuniyeti bizim açımızdan sürekli gelişmenin, kaliteyi sunmanın kaçınılmaz çıktılarından biridir. Amacımız bu nedenden ötürü koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Biliyoruz ki elde edeceğimiz müşteri memnuniyeti aynı zamanda bizi geleceğe taşıyacak ve pazarda sürekliliğimizi sağlayacak güçtür.
 
 
 
TAKIM RUHU – SAYGI VE GÜVEN:
Müşteri memnuniyetini elde etmenin bir diğer temel prensibi ekip olma bilincinde hareket etmektir. Biz gerek müşterilerimizle veya tüketicilerimizle olan ilişkilerimizde, gerekse çalışan-işveren ilişkilerimizde her zaman bir takım olma bilinciyle hareket ederiz. Hem müşteri ve tüketicilerimizi, hem de çalışanlarımızı uzun vadeli bir iş ortağı olarak görürüz. Bu anlamda karşılıklı saygı ve güven ilişkilerimizin DNA'sını belirler. Kurumumuz, çalışanları, yönetenleri, tüketicileri, yani tüm paydaşları ile toplumla özdeşleşmiş bir aile gibidir. Ailemizin her üyesi, kurumumuza yardımcı yeteneklerini, bilgi ve tecrübelerini katar. Ana felsefe olarak bu paydaşların bir aidiyet duygusu içerisinde birbirinin hayatını kolaylaştırmayı ve sağladığı girdi ile birbirinin çıktıları üzerinde etkili olmayı hedefleyen davranışlar içerisinde bulunduklarını söyleyebiliriz.
 
 
 
MOTİVASYON:
Motivasyonumuzu her daim yüksek tutarız. Kendimize yüksek standartda hedefler koyarız. Doğru işi yapmaya yöneliriz ve elimizden geldiğince verimli çalışırız. Paydaşlarımızın içerisinde yüksek performansın farkında oluruz ve yüksek performanslı ekipler kurarız. Motivasyonumuzun performansa dönüşeceğini biliriz. Performans yaratırken özellikle değer katmaya, bilinçli olarak öncelik veririz. İşimize değer katmanın öneminin farkındayız ve bunu destekleyici ortamlar hazırlarız.
 
 
 
MÜŞTERİ ODAKLILIK-DUYARLILIK:
Müşteri memnuniyeti aynı zamanda satış sonrasında müşterinin ve tüketicinin yanında olmak anlamını taşır. Bizim açımızdan ürünümüze olan sorumluluğumuz, ürünümüz bir eve girdikten sonrada devam eder. Kurumumuz bu neden ürününü bir kere satıp ondan sonra müşterisine sırt çeviren bir hizmet anlayışını kesinlikle reddeder ve her türlü tüketici geribildirimine duyarlı davranır. Müşteri odaklı bakış açımız nedeni ile müşterilerimizi etkin bir şekilde dinleriz. Onlarla empati kurar, onları anlarız Tüm bu işleyiş sonucunda müşterilerimize hızlı çözümler sunarız. Bu yaklaşımımızdan ötürü ürünlerimizin nitelik, ambalaj, stil ve çevre sağlığı açısından rakiplerinin ürünlerine göre üstün olması gerektiği bakış açısına sahibiz.
 
 
 
SORUMLULUK:
 İnsanların sağlığını düşünmeyi ve bu anlamda onlara en iyiyi sunmayı en büyük sosyal sorumluluğumuz olarak görürüz. Su, bildiğiniz gibi insan sağlığı açısından en temel hayat kaynaklarından biridir. Ülkemizde ve dünya'da sınırlı olan temiz içme ve kullanma suyu konusunda en iyi hizmeti vermek gelecekte bu günden daha önemli olacaktır. Biz bu inançla bugünden geleceği görüyor ve o güne hazırlıyoruz.
 
 
ÖNCÜLÜK-LİDERLİK-YENİLİKLERE AÇIKLIK:
 Profesyonel yönetim anlayışımızla sürekli iyileştirme ve sürekli gelişme konularına en büyük kaynağımızı ayırıyoruz. Teknolojik gelişmelere zamanında uyum sağlamak, hatta ülkemizde faaliyette bulunduğumuz sektöre teknolojik gelişim konusunda öncülük etmek ve tüketicimize bu bakış açısıyla ileri teknolojinin en son ürünlerini sunmak ana esaslarımızdan biridir. Bu anlayışın bizi gelecekte sektörümüzün lider kuruluşlarından biri yapacağına inancımız sonsuzdur. Uygulanabilir fikirler yaratır, onları hızla hayata geçiririz. Piyasayı aktif olarak takip eder, koşullara uygun aksiyonlar alırız. Birbirimizin yeni fikirlerini destekler, cesaretlendiririz. ...........
 
AQUA COOL  YENİ NESİL SU ARITMA CİHAZLARI 
YEŞİLKENT MAHALLESİ OZANLAR CADDESİ NO:100/A
AVCILAR/İSTANBUL
0530 120 10 10   0530 123 03 03
 
 
 
 
NEDEN SU ARITMA CİHAZI KULLANMALIYIZ
 
 
Günümüzde nüfus artışına bağlı olarak su tüketimi artmakta ve talebi karşılamak için barajlardan ve yeraltı kaynaklarından faydalanılmaktadır. Fakat Çeşitli doğal afetler,
 
kuraklık ve suyun geçmiş olduğu boru hatları suyun saflığına etki etmekte ve sağlıksız bir hale getirmektedir.
 
 
Su arıtma cihazları; suyun içerisinde bulunan toksinleri, bakterileri, klor veya kireç gibi zararlı birçok maddeden arıtarak sizlere sağlıklı ve kaliteli bir Su sunmaktadır.
 
 
Su arıtma cihazı kullanmak için nedenleri listeleyecek olursak;
 
Hastalık Riskini Azaltır.
 
Suyun sağlıklı ve kaliteli hale getirir.
 
Plastik tüketimini azaltır.
 
Damacana ve pet şişe maliyetinden tasarruf etmenizi sağlar.